Brigádník/brigádnice - zpracování průkazů energetické náročnosti budov

Náplň práce:

  • Zpracování průkazů energetické náročnosti budovy (PENB) a energetických štítků obálky budovy (EŠOB)
  • Zpracování vyhodnocení tepelně-technických vlastností konstrukcí budov
  • Prohlídky jednotlivých budov - pořízení základní fotodokumentace, případně doměření základních rozměrů budovy na místě

Požadujeme:

  • VŠ stavebního směru (pozice vhodná i pro studenty nižších ročníků)
  • Znalost práce v softwaru AutoCAD,
  • Základní znalost v oblasti stavební fyziky/tepelné techniky (součinitel prostupu tepla, tepelná vodivost)
  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na zkrácený úvazek (20 hodin/týden)
  • Flexibilní pracovní dobu (pracovní doba dle dohody), po zaškolení možnost občasné práce mimo kancelář
  • Dlouhodobou spolupráci, a to i po ukončení studia
  • Možnost rozsáhlého vzdělávání v oboru (naše společnost se pravidelně podílí na vzdělávacích kurzech pro energetické specialisty)

Výhodou, nikoliv však podmínkou je:

  • Znalosti v oblasti technického zařízení budov
  • Zkušenosti s prací v softwaru Energie či DEKSOFT
  • Zkušenosti s prací v softwaru SketchUp či DesignBuilder

Kontakt:

Ing. Martin Horník

hornik@energo-envi.cz

+420 605 771 100